مشاهده همه
پیشنهاد شگفت‌انگیز
هدست گیمینگ آسترو مدل A۴۰+ MixAmp Pro TR
590000
4990000 تومان
دسته بازی موبایل مدل North Star مکانیکی
199000 تومان
فن خنک کننده موبایل مدل p۲۰+
590000 تومان
23%
فن خنک کننده موبایل مدل X۲۰ رادیاتوری
590000
489000 تومان
جستجو کردن
جستجو کردن
جستجو کردن

شرایط حریم خصوصی سایت هینتو

سایت هینتو متعهد می‌شود که تمامی حریم شخصی شما حفظ شود و هیچ گونه اطلاعات شما به بیرون از محیط سایت درز نکند. این اقدام توسط یک تیم پشتیبانی و امنیت سایت به خوبی تضمین خواهد شد.

این اطلاعات صرفاً در جهت تکمیل رزومه و فایل کاربری شما در سایت بوده است و به هیچ عنوان در مباحث دیگر از آن استفاده نخواهد شد. در ادامه مهم‌ترین سؤالات مورد نظر در این حوزه در وب سایت آنلاین هینتو را پاسخ می‌دهیم. 

داده‌های شخصی جمع‌آوری‌شده چه هستند و چگونه ذخیره می‌شود؟

 • اطلاعاتی مختلف نظیر مرتبه‌های بازدید، مدت زمان آن، ورژن مرورگر و نوع مرورگری که با آن به سایت آمده‌اید، نوع وسیله وارد شده به سایت (گوشی یا لپ تاب و …) و بسیاری اطلاعات از جنس زیر ساخت و فنی صرفاً در جهت بهبود و افزایش سرعت خدمات ذخیره و استفاده می‌شود. این اطلاعات با مشخصات فردی شما به هیچ وجه ارتباط نخواهد داشت.

 • اطلاعات مطرح شده در این بخش کاملاً سری و برای خودتان بوده است و فرد یا سازمان سومی نمی‌تواند به آن ها دسترسی داشته باشد.

 • در جهت بهبود و کمک به انتخاب دقیق‌تر و بهتر شما، نظرات منتشرشده در وب سایت برای محصولات گوناگون گردآوری می‌شود. برای تشخیص کاربران غیرفعال و ویروس گون با استفاده از ردیاب وب و IP کاربران، اقدام به جمع آوری خواهیم کرد.

استفاده از کوکی‌ها در چه مواردی کاربردی است؟

 • در سایت هینتو از کوکی‌ها (به عنوان یک فایل متنی که روی دستگاه رایانه شخصی یا موبایل شما ذخیره می‌شوند، نخواهد بود. این فایل توسط مرورگر مورد بازخوانی قرار خواهد گرفت و اطلاعاتی درباره‌ی وب‌سایت مانند مشخصات، رمز ورود و نام کاربری به سایت و تنظیمات سفارشی شده‌ی کاربر ذخیره می‌شود) استفاده می‌شود.
 • بعد از به اشتراک گذاشتن صحبت و کامنت خود در وب سایت، شما می‌توانید برای انتخاب نام، نشانی ایمیل و وب سایتتان از کوکی‌ها استفاده کنید. در این زمینه دست شما بسیار باز خواهد بود و بدون هیچ گونه اجباری می‌توانید انجام دهید.
 • در صورت پذیرش ذخیره‌ی اطلاعات در کوکی، در دفعات بعدی مراجعه به سایت برای بیان نظرات، نیاز به پر کردن فرم اطلاعات ندارید. کوکی‌ها به مدت 1 سال در سایت‌ها باقی خواهند بود.
 • انتشار یک مقاله در یک سایت برای شما یک کوکی یک روزه را به وجود می‌آورد که صرفاً شناسنامه پستی است و هیچ گونه اطلاعات خصوصی در آن وجود نخواهد داشت.
 • کوکی‌ها کاملاً برای بهتر کردن کاربری و رابط را دارند و از آن ها برای مصارف تبلیغاتی استفاده نخواهد شد. بدون هیچ گونه مزاحمتی از آن می‌توانید استفاده کنید.

اطلاعات تا چه زمانی ذخیره خواهند شد؟

 • اگر در سایت هینتو نظر خود را به اشتراک بگذارید، نظر و اطلاعات متای آن به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد. در این صورت امکان پیگیری نظرات به صورت خودکار امکان‌پذیر خواهد بود.
 • کاربرانی که در سایت ثبت‌نام خواهند کرد، اطلاعات شخصی آن ها حفظ و ذخیره می‌شود. تمام کاربران می‌توانند اطلاعات خود را مشاهده کنند، این اطلاعات را ویرایش کنند یا اطلاعات شخصی خود را هر زمان که مایل باشند، حذف کنند. مدیران وب سایت نیز می‌توانند این اطلاعات را رؤیت و ویرایش کنند.

حقوق شما در رابطه با داده‌های خودتان به چه صورتی خواهد بود؟

اگر در هینتو، صاحب حساب کاربری هستید یا حتی متنی به عنوان نظر به اشتراک می‌گذارید، حق درخواست فایل اطلاعات شخصی خود را دارید. این داده‌ها شامل هر آن چیزی خواهد بود که در وب سایت  از خود باقی گذاشته‌اید. حق درخواست برای پاک کردن تمام داده‌های شخصی‌تان نیز کاملاً محفوظ است. این داده‌ها که قابلیت پاک کردن دارند، شامل مواردی که مدیریت جهت بهبود سایت از آن استفاده می‌کنند، نمی‌شود.

تذکر

 • بدون تردید امکان دارد که در بخشی از سایت مشکل خاصی به وجود بیاید یا اینکه لینکی به خارج از سایت حتی در بخش نظرات وجود داشته باشد که امنیت اطلاعات شخصی شما عزیزان را به خطر بیندازد، در هر شرایط و موقعیتی نیازمند نظارت دقیق شما کاربران هستیم.
 • در صورت مشاهده‌ی هر گونه مشکلی، درخواست داریم که به بخش تماس با ما سریعاً اطلاع رسانی کنید و مشکل را شرح دهید. بدین صورت ما نیز با خیالی آسوده‌تر از حریم خصوصی شما محافظت خواهیم کرد و می‌دانیم که حتی اگر چیزی از چشم ما به دور باقی ماند، شما تیزبینانه آن را رصد می‌کنید.